کولر درجا - کولر برقی - کولر درجا کامیون - کولر درجا توربوکول - turbo cool

کولر درجا Turbo Cool
کولر درجای Turbo Cool مدل TC8 Plus

 
مدل TC8 Plus یک کولر درجای بی نظیر از تمام جهات است. نصب آسان، قطعات در دسترس، رعایت استانداردهای زیست محیطی، کاربری آسان، کنترل همه جانبه ی تمامی پارامترهای اساسی در یک سیستم سرمایشی تنها بخشی از ویژگی های این مدل است، این مدل نسبت به مدل قبلی خود یعنی TC8000 از هرجهت بهبود یافته و کنترل فشار گاز سه حالته، فن کندانسور دو دور و افزوده شدن ریموت کنترلر از جمله برتری های این مدل نسب به TC8000 است. جهات کسب اطلاعات تکمیلی به بخش کولر درجا از منوی محصولات و خدمات مراجعه نموده و یا بر روی تصویر این محصول کلیک نمایید.


بخاری درجا TRP
بخاری درجای هوا گرم TRP HEATRONIC
 
بخاری درجای هیترونیک یک محصول کاملاً بومی سازی شده برای کشور ایران و مناسب با محیط زیست چهار فصل ایران طراحی و تولید شده است. این بخاری درجا به عنوان یک محصول افتر مارکت در کشور ایران عرضه شده که قابلیت نصب بر روی انواع وسایل نقلیه موتوری را دارد. کنترل هوشمند دما، رابط کاربری آسان و کار آمد، سازگاری با شرایط آب و هوایی کشور و مدیریت هوشمند مصرف سوخت تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بخاری درجا است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کاتالوگ این محصول، وارد منوی محصولات و خدمات شده و در بخش بخاری درجا بر روی تصویر این مدل کلیک نمایید و یا در همین صفحه بر روی تصویر این محصول کلیک کنید.
قطعات یدکی بخاری درجا - بخاری درجا اسکانیا - بخاری درجا ولوو - بخاری درجا رنو - بخاری درجا بنز - بخاری درجا ابرش پاخر - وباستو - SWS بخاری درجا آلمانی - بخاری درجا سواری - بخاری درجا کمپر

بخاری درجا ابرش پاخر مدل D2 (توقف تولید)
بخاری درجای هوا گرم ابرش پاخر سری Airtronic مدل D2

 
یکی از پرفروش ترین و کاربرپسندترین بخاری های در حال تولید شرکت ابرش پاخر آلمان، مدل D2 از سری بخاری درجاهای هواگرم Airtronic است. این مدل بر روی کشنده های غول های صنعت خودروسازی دنیا نظیر مرسدس بنز، اسکانیا، ایویکو و ... به صورت OEM نصب شده و بازدهی قابل توجهی دارد. از جمله ویژگی های منحصر به فرد این بخاری درجا می توان به سازگاری تمام عیار آن با استاندارد ADR اشاره نمود. کاربری آسان، نصب سریع، تعمیرات ارزان و قطعات در دسترس از جمله ویژگی های دیگر این مدل است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت کاتالوگ این بخاری درجا به صفحه ی بخاری درجا از منوی محصولات و خدمات مراجعه نموده و یا بر روی تصویر این بخاری کلیک کنید.


تجهیزات رفاهی پرشیا فعالیت خود را تحت عنوان "اتومکانیک تکنیک" و در سال 1373 با تعمیر موتور و گیربکس های انواع وسایل نقلیه موتوری سبک و نیمه سنگین و به ویژه انواع خودروهای آمریکایی همچون محصولات جنرال موتورز آغاز نمود. در آن زمان در کشور ایران ، مدل های کمی از خودروهای سبک یا سنگین و نیمه سنگین مجهز به سیستم تهویه مطبوع بودند، از جمله برخی از سدان های آمریکایی، برخی از مدل های مرسدس بنز و MBW و همچنین برخی مدل های خودروهای سواری ژاپنی و خودروهایی که بعداً وارد کشور شدند، از جمله پژو 405، پراید، هیوندای و در نهایت اسکانیا 112 و 113 و ولوو F12 در بین خودروهای سنگین در آن زمان. این کلاس از خودروها در ابتدا مجهز به سیستم تهویه مطبوع بودند و برخی از وسایل نقلیه به مرور زمان و بر اساس سلیقه ی صاحبان آن ها در کارگاه های صنعتی به این سیستم مجهز شدند. اما استفاده از سیستم تهویه مطبوع بسیار محدود بود و به عنوان یک پدیده ی ضروری تلقی نمی شد. همانطور که در بالا ذکر شد، برخی از خودروهای سواری که در اوایل دهه 1990 به ایران وارد شدند مجهز به سیستم تهویه مطبوع بودند که مردم را با این سیستم آشنا کردند. پس از چندین سال، مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به استفاده از سیستم تهویه مطبوع خودرو روی آوردند تا جایی که تقاضای آن ها برای نصب این سیستم بر روی خودروهایشان افزایش یافت. با توجه به سابقه ی فنی و تقاضای بازار، تجهیزات رفاهی پرشیا (اتومکانیک تکنیک) زمینه ی جدیدی را در فعالیت های خود ایجاد کرد، با فروش...

 

D8LC
H2Comfort